VitaCredit.lv auto līzings

VitaCredit. lv piedāvā saviem klientiem vairākus aizdevumu veidus, tai skaitā arī auto līzingu. Kā zinām, automašīnas iegāde var būt pat ļoti dārgs pasākums kura realizācija var prasīt arī diezgan daudz laika. Tāpēc iespēja iegādāties automašīnu līzingā var būt ļoti noderīga un izdevīga.

Šajā uzņēmumā ir iespējams pieteikties līzingam apjomā līdz pat 20 tūkstošiem Eiro. Ja vēlaties iegādāties pat jaunu auto, ar šo līzingu tas var būt iespējams. Šeit jums ir iespējams saņemt līzingu līdz pat 90% no automašīnas vērtības, pārējā summa gan jums būs jāsedz pašiem, tas ir jāņem vērā pieņemot lēmumu pieteikties līzingam. Maksimālais līzinga periods ir līdz pat 72 mēnešiem, kas nozīmē, ka varat izvēlēties ikmēneša maksājumus maksimāli izdevīgākos savām iespējām.

Protams, lai saņemtu šo līzingu jums ir jāatbilst zināmām prasībām. Vecuma ierobežojums ir noteikts no 18 līdz 65 gadiem. Protams, jums ir jābūt pietiekošiem ienākumiem, lai jūs spētu veikt ikmēneša maksājumus, tas tiek pārbaudīts. Pārbaudīta tiek arī jūsu kredītvēsture, tai ir jābūt gana tīrai, jums nedrīkst būt esoši parādi vai citas, nepabeigtas saistības ar kavējumiem.

Lai saņemtu auto līzingu jums ir jāaizpilda pieteikuma anketa aizdevēja mājas lapā vai varat to darīt aizdevēja ofisā. Pieteikumi tiek izskatīti maksimāli ātri, lai aiztaupītu jūsu dārgo laiku. Piesakoties šim līzingam, aizdevējs izvērtēs jūsu iespējas un vēlmes, kā rezultātā tiks noteikti aizdevuma procenti un maksimālā līzinga summa. Ja jūsu iespējas neatbilst izvēlētā auto iegādei, jums var tikt piedāvāts veikt lielāku pirmo iemaksu vai varat meklēt citu auto, par mazāku summu. Līzinga noformēšana un pirmstermiņa atmaksa ir bezmaksas, bet, ja vēlaties mainīt kredīta termiņus vai jums ir nepieciešamas kredīta brīvdienas, tad jums nāksies maksāt par šiem pakalpojumiem. Tie maksā 30 Eiro.

Šī iespēja var būt ļoti izdevīga un noderīga, bet nedrīkst uz to paļauties vai izvēlēties pārsteidzīgi, tāpēc jums ir jāpievērš īpaša uzmanība ne tikai vēlmei un nepieciešamībai iegādāties auto, bet arī līguma noteikumiem un iespējamajām sekām no aizņemšanās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.