Mogo.lv auto līzings

Mogo.lv ir viens no Latvijas iedzīvotājiem pieejamajiem uzņēmumiem, kas piedāvā iespējas aizņemties, tai skaitā arī auto līzingu. Auto līzings ir iespēja iegādāties jūsu kāroto automašīnu un atmaksu par to veikt ilgākā laika posmā ar ikmēneša maksājumiem. Šajā uzņēmumā ir iespējams saņemt līzingu ne tikai auto iegādei, bet arī motocikla vai laivas iegādei.

Šajā uzņēmumā ir iespējams saņemt auto līzingu apmērā no 500 līdz pat 10 000 Eiro. Šo aizdevumu ir iespējams atmaksāt pat 72 mēnešu laikā, kas var būt ļoti noderīgi, ja vēlaties iegādāties dārgāku auto. Attiecīgi, uz kādu laika periodu jūs šo līzingu paņemat, jums ir jārēķinās ka šo laiku būs jāveic ikmēneša maksājumi. Ja vēlaties, varat arī šo kredītu atmaksāt ātrāk. Šādā gadījumā jūs varat arī ietaupīt, jo procenti tiek aprēķināti tikai par laiku, kur reāli izmantojat šo aizdevumu.

Šim līzingam ir ļoti viegli pieteikties, jo varat to darīt gan internetā, aizdevēja mājas lapā, zvanot pa telefonu vai dodoties uz kādu no aizdevēja filiālēm visā Latvijā. Protams, lai pieteiktos jums ir jāatbilst dažām prasībām. Lai varētu saņemt šo līzingu jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam un jums ir jāpierāda ka spēsiet šos maksājumus veikt. Tiks veikta arī jūsu kredītvēstures pārbaude, tāpēc tai ir jāatbilst prasībām, kas nozīmē ka jums nedrīkst būt esoši parādi vai nemaksāti kredīti.

Līzinga atmaksas laikā šis auto vēl neskaitīsies uz jūsu vārda, taču pēc līzinga nomaksas to varēsiet pārreģistrēt uz sava vai trešās personas vārda. Mogo ar jums sazināsies un par to atgādinās, turklāt jums nevajadzēs nekādus papildus dokumentus, jo visa nepieciešamā informācija jau būs nosūtīta uz CSDD.

Aizdevējs arī cenšas nākt pretī situācijās, ja nespējat veikt atmaksu laikā. Ir iespējams rast dažādus risinājumus, arī saņemt kredītu brīvdienas uz laiku līdz vienam mēnesim. Ja rodas kādi atmaksas sarežģījumi, pavisam noteikti ir jāvēršas pie aizdevēja, jo vienmēr ir iespējams rast kādu risinājumu, bet tikai tad, ja jūs to meklēsiet.

One thought on “Mogo.lv auto līzings

 1. Labdien!

  Ir iespējams saņemt auto līzingu visu veidu tehnikai. Ir zināms, ka mogo auto līzings saņemts arī traktora iegādei.

  Tā rezultātā traktors palīdz veikt laukus darbus jaunā līmenī. Tas nozīmē tikai vienu, šis ir lojāls uzņēmums, kur pieteikt līzingu ne tikai auto, bet visa veida tehnikas iegādei.

  Ja runājam par senāku pagātni, tad procentu likmes bija nedraudzīgas. Nu ir laiki mainījušies un mogo ir kļuvis pieejamāks teju ikvienam interesantam, kurš vēlas ar auto braukt tagad un tūlīt, ne krāt zeķē.

  Ar cieņu,
  Auto eksperts Jānis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.