Kas ir līzings

Dažādās dzīves situācijās mēs varam saskarties ar atšķirīgām iespējām kā risināt savas vajadzības un problēmas. Katra vajadzība vai problēma var prasīt atšķirīgus risināšanas veidus, bet parasti tas ietver naudu. Mums tā ir nepieciešama tādā vai citā veidā. Ja tā ir, mums ir iespējas ka varam izmantot savus iekrājumus, aizņemties no draugiem, aizņemties kādu kredītu vai ņemt līzingu.

Ļoti bieži, tieši līzings ir tas aizdevuma veids kurš var būt visizdevīgākais situācijās, kur mums ir nepieciešama kāda prece nevis reāla nauda. Nevienam vairs nav īpašs pārsteigums, ka līzings ir pieejams teju katrā veikalā, protams, ne jau pārtikas iegādei, bet lielākā daļa citu preču gan ir pieejamas ar līzingu.

Līzings arī ir kredīts, bet šajā aizdevumā jūs nesaņemat naudu kuru varat lietot pēc saviem ieskatiem, jūs saņemat konkrēto preci kuru varat apmaksāt pa daļām, ilgākā laika posmā. Līzingam, tāpat kā citiem kredītiem, tiek piemēroti procenti un atmaksājot līzingu, piemēram, divu gadu laikā, šie procenti var būt pat ļoti apjomīgi. Šī iemesla dēļ aizņemoties kredītu un paņemot līzingu ir jāapsver vienas un tās pašas iespējas un problēmas, kas var rasties.

Mūsdienās, līzings ir kļuvis par pavisam parastu un pieņemamu veidu kā iegādāties dažādas preces, ne tikai TV un ledusskapi, bet arī automašīnu un tamlīdzīgi. Būtībā, viss, kas maksā vairāk kā ikdienā varam atļauties ir pieejams ar līzinga starpniecību. Šis pakalpojums mums ļauj iegādāties visu to, ko mums vajag mājām un dzīvei kopumā. Īpaši nozīmīga šī iespēja ir brīžos kad ir gadījies kāds negadījums vai vienkārši ir saplīsusi veļas mašīna vai ledusskapis. Šīs preces mums mājās ir nepieciešamas un ir daudz grūtāk tad, ja mums nākas gaidīt kamēr varam atļauties tās iegādāties, kamēr iekrājam. Izmantojot līzingu, varam doties uz veikalu un atvest mājās jauno mantu tūliņ pat, bet par samaksu mēs varam satraukties jau daudz mazāk, jo tā būs jāveic ikmēneša maksājumos.

Līzingam ir arī citas priekšrocības, piemēram, daudzi veikali piedāvā īpašas akcijas un piedāvājumus kuru laikā ir iespējams iegādāties visas vai konkrētas preces bezprocentu līzingā. Bezprocentu līzings nozīmē ka jums ir jāatmaksā tikai preces vērtība un nav jāmaksā ierastie procenti. Šādi iepērkoties, jūs maksājat tikai par preci, bet darāt to tādā veidā, ka to var atļauties teju jebkurš. Ir arī citas iespējas, piemēram, sākt maksāt tikai pēc dažiem mēnešiem. Ja jums ir ļoti sarežģīta finansiālā situācija, bet ledusskapis ir nepieciešams jau tūlīt, tad varat to nopirkt, bet sākt maksāt nedaudz vēlāk. Veikali piedāvā arī dažādas dāvanas, pērkot preci līzingā jūs varat saņemt kādu papildus lietu kā dāvanu par šo pirkumu.

Protams, atcerieties ka tas ir kredīts un ļoti nopietnas saistības kuras nedrīkst uzņemties vieglprātīgi, bet šo iespēju izmantot tad, kad tā tiešām ir nepieciešama pavisam noteikti var. Līzings ir nedaudz vienkāršāks kredīta veids, ieejot veikalā, izvēloties preci, varat noformēt līzingu dažu minūšu laikā. Pašsaprotami, arī līzinga gadījumā ir jāspēj pierādīt, ka varēsiet veikt šī aizdevuma atmaksu, jums ir jābūt pietiekoši tīrai kredītvēsturei un tamlīdzīgi. Kredītu un līzinga prasības ir ļoti līdzīgas, jo savā būtībā tas ir viens un tas pats. Atšķiras tikai tas, ka naudu jūs nesaņemat skaidrā veidā, bet preces formā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.