Divi auto kredīti vienā

Vai Tu vari apvienot 2 auto kredītus vienā jeb kā strādā auto kredītu konsolidācija?

Mūsdienās kredītu apvienošana ir samērā bieža parādība, jo tad, kad patērētājiem vienlaikus aktīvi ir vairāki kredītu veidi, piemēram, kredītkarte, studiju kredīts, patēriņa kredīts, visu šo kredītsaistību apvienošana vienā var palīdzēt ikdienā tikt galā ar visiem maksājumiem. Auto kredītu konsolidācija Latvijā nav ļoti izplatīta, tomēr tā var ļaut apvienot vairākus auto kredītus vienā, tādā veidā nodrošinot sev tikai vienu ikmēneša maksājumu un vieglāku kredītu pārvaldīšanu.

Kāpēc kredītu apvienošana jeb konsolidācija ir labs risinājums?

Tāpat kā ar jebkuru cita veida aizdevumu apvienošanas, arī auto kredītu gadījumā galvenais mērķis ir kredītsaistību vieglāka pārvaldīšana, un dažas no situācijām, kurās auto kredītu konsolidācija var Tev palīdzēt, ir:

  • Tev ir jāveic vairāki ikmēneša maksājumi par auto kredītiem, bet to apmaksas datums ir atšķirīgs;
  • Taviem auto kredītiem ir augstas procentu likmes, kuras Tu vēlies samazināt;
  • Tu vēlies uzlabot savu kredītvēsturi – šajā gadījumā Tev būs iespēja fokusēties tikai uz vienu maksājumu katru mēnesi, līdz ar to Tev būs vieglāk pārvaldīt savas finanses.

Kā redzams, auto kredītu apvienošana var ievērojami uzlabot Tavu ikdienas budžeta pārvaldīšanu, tomēr tāpat kā ar jebkuru citu darījumu, arī šajā gadījumā ir nepieciešams apsvērt arī iespējamos trūkumus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.