Auto līzings visā Latvijā

Mogo ir viens no Latvijā zināmākajiem aizdevējiem, kas specializējies aizdevumu izsniegšanā, kas saistīti ar motorizētiem pārvietošanās līdzekļiem. Mogo aizdevuma klāstā ietilpst kredīts pret auto ķīlu, līzings auto iegādei, kā arī kredīts auto gāzes iekārtas ierīkošanai.

Mogo kredīti ir pieejami visiem automobiļu, motociklu, motorolleru, laivu un traktoru īpašniekiem vai tiem, kas vēlas par tādiem kļūt. Aizņemoties no Mogo, jūs varēsiet braukt ar savu transportlīdzekli, kaut arī tas būs reģistrēts, kā ķīla.

  • Mogo kredīts pret auto ķīlu tiek izsniegts līdz pat 90% no auto vai cita transportlīdzekļa vērtības, taču var aizņemties arī mazāku summu. Kredītu var saņemt gan fiziskas, gan juridiskas personas.
  • Mogo auto līzings tiek izsniegts neatkarīgi no tā vai auto pārdevējs ir fiziska vai juridiska persona. Līzings tiek piešķirts līdz pat 90% apmērā no auto tirgus vērtības, līdz a to pirmā iemaksa, kas jāsedz jums pašam ir tikai 10% no tirgus cenas.
  • Mogo kredīts autogāzes iekārtai palīdz ietaupīt, samazinot izmaksas par degvielu. Kredīts autogāzes iekārtas iegādei un uzstādīšanai ir pieejams ikvienam, kam pieder auto, kuram šāda veida pārmaiņas iespējams veikt.

Saņemot kādu no Mogo aizdevumiem, tā atmaksu varēsiet sākt tikai pēc 3 mēnešiem, tādā veidā nostabilizējot savu finansiālo situāciju un kredīta atmaksas laikā, neizjūtot finansiālas grūtības, segt aizdevumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.