Auto līzinga ņēmēju pieļautās kļūdas

Auto līzings ir risinājums gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Auto līzings ir piemērots gan bagātiem, gan ne tik bagātiem cilvēkiem. To ņem visi tie, kuriem dod un var atļauties aizņemties. Svarīgākais un pats svarīgākais ir tas, lai saistības tiktu pildītas tā, kā tas tika atrunāts līgumā. Īstenībā ir tā, ka nav sliktu līzingu devēju vai tie ir maz, bet slikti ir aizņēmēji, kuri neprot aizņemties un pēc tam vaino pašus kredītdevējus, jo redzi viņi ir atsavinājuši auto vai pieprasījuši soda naudas. Esmu lasījis sliktas un labas atsauksmes par Mogo auto līzingu, bet nesapratu, kāpēc ir tik daudz labas un līdztekus sliktas atsauksmes. Iespējams, ka tas ir konkurentu pirksts, bet iespējams, ka tie ir tie klienti, kuri neprata aizņemties atbildīgi. Aizņemieties atbildīgi un Jūsu pieredze nebūs tāda, kā cilvēku, kuri sūdzas par aizdevējiem!

Visbiežāk pieļautās kļūdas, iegādājoties automašīnu un noformējot auto kredītu

Automašīnas iegāde var būt diezgan sarežģīts process, jo ir jāpieņem lēmums ne tikai par to, kāda ražotāja un kādas krāsas automašīnu izvēlēties, bet arī to, cik dārgu automašīnu var atļauties un kuru no iespējamajiem finansējuma veidiem izvēlēties – auto kredītu, līzingu, patēriņa kredītu vai kādu citu. Neatkarīgi no tā, vai automašīna tiek iegādāta internetā vai dodoties pie oficiālajiem dīleriem, kļūdas, kuras patērētāji bieži pieļauj mēdz būtiski sadārdzināt tā jau ne pārāk lēto darījumu. Ja esi jaunas automašīnas meklējumos, izvairies no 6 visbiežāk pieļautajām kļūdām!

Izdevīgākās procentu likmes nemeklēšana

Ja vari atļauties iegādāties automašīnu, neizmantojot ātru kredītu – dari to! Bet lielā daļā gadījumu tomēr cilvēkiem nākas izmantot ārējos finansēšanas veidus, piemēram auto kredītu. Galvenais labums ir tāds, ka nebūs jātērē tik liela naudas summa vienā maksājumā, bet varēsiet atmaksāt pakāpeniski. Jums bail no procentiem? Atrodot labu piedāvājumu, kopējā pārmaksa nav nemaz tik liela, kā varētu likties. Pirms automašīnas iegādes svarīgi ir apzināties visus tās finansēšanas veidus, to specifiku, kā arī procentu likmes. Tas, ka Tev ir bankas konts kādā no komercbankām, nenozīmē, ka arī auto kredītu Tev ir jānoformē pie šī kreditora. Apskaties, izanalizē un izvēlies sev piemērotāko aizdevumu! Auto līzings nav vienīgais risinājums, kad ir vēlme iegādāties auto uz iemaksu. Pēdējā laikā ir manīti interesanti piedāvājumi, kuri līdzinās patēriņa kredītam, bet ir definēti, kā auto kredītu un tieši tam arī ir domāti.

Pārāk ilga kredīta termiņa noteikšana

Auto salons

Lai samazinātu ikmēneša maksājumu lielumu cilvēki mēdz uzņemties ilgākas kredītsaistības, tomēr tā ne vienmēr ir pareizā rīcība, jo garāks kredīta termiņš nozīmē to, ka visā aizdevuma laikā procentu maksājumos tiks samaksāts ievērojami vairāk.

Turpinājums sekos jaut tuvākajā laikā, jo augstāk ir minētas tikai dažas no kļūdām, ko pieļauj līzinga vai kredīta ņēmēji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.