Auto kredīta līzings

ChryslerAuto nozīme arvien pieaug mūsdienu sabiedrībā. Auto izvēlās jau racionālu un pat emocionālu sajūtu vadīti, kas piešķir auto mūsdienās ārkārtīgi lielu nozīmi paša cilvēka attīstībai, radot patīkamas sajūta dodoties ceļojumā vai veicot ikdienas darbus!

Mēs palīdzēsim izvēlēties Jums vispiemērotāko kompāniju.

Līzings ir auto kredīts, kas tirgū darbojas vairāk kā 20 gadus.

Piedāvājam izdevīgu un daudzpusīgu līzinga pakalpojumu klāstu, turklāt, jau kopš darbības uzsākšanas esam pieejami visā Latvijā, jo internets sniedz šādu iespēju.

Kāpēc Līzings?

Mūsu darbinieki ir pieredzējuši līzinga jomā, piedāvājot klienta interesēm un iespējām atbilstošākos finanšu risinājumus.

Līzinga pakalpojumi domāti ikvienam, kurš vēlas ātrāk un vienkāršāk tikt pie sava personīgā auto vai uzņēmuma attīstībai nepieciešamām iekārtām un transporta. Turklāt tam nav vajadzīga ķīla.

Lieto savām vajadzībām atbilstošu transporta līdzekli vai iekārtu, bet norēķinies par to pakāpeniski!

Līzings ir vienkāršākais un ātrākais aizdevuma veids – tieši šī iemesla dēļ līzingu labprāt izvēlas gan privātpersonas, kuras iegādājas automobili vai sadzīves preces, gan uzņēmumi, kas pērk iekārtas, tehniku vai transporta līdzekļus.

Ko izvēlēties?

Jaunu vai mazlietota auto* iegāde mūsdienās nav neparasta parādība – to var atļauties arvien vairāk Latvijas iedzīvotāji. Izvēloties saviem ienākumiem atbilstošāko marku līzinga maksājums var pat nepārsniegt 200 eiro jaunam auto vai 100 eiro mazlietotam auto. Pērkot jaunu vai mazlietoto auto Jūs iegūstat mūsdienu prasībām daudz lielāku drošību, un nepārprotami jaunās paaudzes vai mazlietotas automašīnas patērē daudz mazāk degvielas nekā tāda paša motora tilpums 20 gadus iepriekš. Pērkot jaunu vai mazlietotu auto mūsu devums apkārtējai videi un sabiedrībai ir arī neatsverams ieguldījums. Šādas automašīnas ir ekoloģiskākas un drošākas ceļu satiksmē kopumā, spējot pasargāt un iepriecināt Jūs un Jūsu ģimeni.

*jauns auto- iepriekš nelietots, mazlietots auto- auto lietots no 0 – 5 gadiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.