Auto iegāde vienā maksājumā

Daudzi patērētāji apmulst, kad ir jāizvēlas starp auto iegādi vienā maksājumā un auto līzingu un tas nav nekāds brīnums, jo abām iespējām ir daudz mainīgo, kas jāapsver, un abām būs tālejošas sekas, kas ietekmēs vai nu pircēju vai līzinga ņēmēju.

Kāpēc auto līzings?

Ja Jūsu galvenais apsvērums ir ikmēneša maksājums un Jums nav lielas pirmās iemaksas, ko veikt par auto, auto līzings var būt Jūsu pareizais lēmums. Auto līzinga ikmēneša maksājumi parasti ir zemi un tas arī nozīmē, ka cilvēki bieži vien var atļauties pirkt daudz labāku auto, nekā viņi varētu nopirkt vienā maksājumā.

Kāpēc auto iegāde vienā maksājumā?

Ja galvenais apsvērums ir auto pārdošana pēc tās izmantošanas (auto līzinga pilnīgas nomaksas), Jūsu izvēlei ir jābūt auto iegādei vienā maksājumā. Kad Jūs nomaksājiet automašīnu, finansēšanas termiņa beigās tā ir Jūsu bez jebkādām saistībām. Jūs varat pārdot to par mazumtirdzniecības cenu, ja vēlaties, vai arī Jūs varat to iemainīt, lai iegādātos nākamo auto par zemāku cenu.

Auto iegādes ērtības

Auto iegādes ērtības ir tās, ka Jums nekad nav jāuztraucas par jebkādu ierobežojumu. Auto līzingam parasti ir daži ierobežojumi. Ja Jums pieder auto, Jūs varat braukt ar to cik bieži un cik tālu vien vēlaties, bez citiem soda mēriem. Papildus labums, ko sniedz auto iegāde, ir tas, ka Jums nav nepieciešams obligāti iegādāties KASKO apdrošināšanu, ko parasti pieprasa auto līzinga aizdevēji.

Gadu gaitā arvien vairāk un vairāk cilvēku vēršas pie aizdevējiem internetā, lai iegūtu nepieciešamo transportlīdzekli. Sakarā ar to, ka sava auto iegāde var izmaksāt Jums tūkstošiem eiro, jauna transportlīdzekļa vadīšana nekad nav bijusi tik ērta un pieejama. Bet ar auto līzinga darījumiem, iegūt transportlīdzekli pēc Jūsu izvēles tagad ir pat ļoti iespējami. Tagad Jūs varat atlikt savu naudu un to iekrāt, izmantojot greznu automašīnu Jūsu ikdienas vajadzībām.

Auto pirkšana uz līzinga var būt viena no izdevīgākajām auto līzinga finansēšanas iespējām tirgū. Bet bez rūpīgas plānošanas, Jums varētu beigās nākties maksāt daudz vairāk, jo īpaši, ja Jūs izvēlaties pāragri izbeigt savu esošo līgumu. Ir reizes, kad neparedzēti apstākļi var piespiest Jūs lauzt līgumu; iespējams, Jūs esat pazaudējis darbu vai Jūs piemeklējušas finansiālās grūtības. Pirms Jūs sperat šādu soli, iespējams, ka Jūs varat pārrakstīt savu līgumu uz kāda cita vārda un atbrīvoties no transportlīdzekļa, kas varētu izmaksāt Jums milzīgu naudas summu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.